MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14076278
nr 1407 6278
Matsalsgrupp
9 delar, England 6 + 2 + 1. Längd: 158, djup: 100 cm, höjd: 76,2 st ilägg a 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:19:41
350 kr